VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - ADNAN ERSOY 09.02.2019 Tarihinde vefat eden ve 10.02.2019 tarihinde Köyümüzde öğle namazın...           • VEFAT İLANI - CEMALETTİN ACAR Derneğimiz Üyelerinden Semiye Acar'ın eşi , Ali Acar'ın kardeşi, Muzaffer Acar'ın damadı, Mus...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - HASAN HÜSEYİN KARAKABAK 28.12.2018 Cuma günü vefat eden Derneğimiz üyelerinden Muhtar Mustafa KARAKABAK ile...           • VEFAT - MEHMET VARNA Değerli Üyelerimiz Önder ve Ünal Varna İle Sevinç Erten'in babaları Mehmet V...           • VEFAT - KEMAL YILMAZ Değerli Üyelerimiz Ahmet ve Mehmet YILMAZ ile Müşerref AKMANDOR ve Şerif BAYKAL'ın babal...           • DÜĞÜN DAVETİ - MUSTAFA CEBECİOĞLU Değerli Üyemiz Mustafa CEBECİOĞLU'nun kızı Merve'nin düğün davetiyesini bilgilerini...           • DÜĞÜN DAVETİ - CEMALETTİN ACAR Derneğimiz Üyesi Semiye ACAR ve Cemalettin ACAR'ın oğlu Mustafa'nın düğün davetiyes...           • HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN Hoş geldin on bir ayın sultanı. Bu mübarek ayın bütün milletimiz ve İslam âle...           • 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TBMM in kuruluşunun 98 yılında büyük önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK , silah ...           • MİRAÇ KANDİLİ Değerli Üyelermiz; Miraç kandilinizi kutlar,size, ailenize, Ülkemize ve büt&...           
Hava Durumu

Kim Nerede

Telefon Rehberi

Boluspor

 

Fotoğraf Galerisi
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Haber Arşiv
     
İstatistikler
Toplam: 135725
Aktif: 1
Bugün: 178
Dün: 209
Zaman

2017 TAKVİMİ

Değerli Üyelerimiz ; Web sayfamıza  " 2017 TAKVİMİ " çalışma sayfası ilave edilmiştir. Bunu ilave etmemizdeki amacımız; siz değerli üyelerimizin düğün , sünnet , mevlid nişan ve buna benzer etkinliklerinizden diğer üyelerimizin daha önceden haberdar olarak bu tür günlerin çakışmasını bir nebze olsun önlemek içindir. 

Bunu sağlayabilmek için tarihini daha önceden belirlediğiniz etkinliklerinizi  bana bildirmenizdir. Bildirilen etkinlikler 2017 TAKVİMİ çalışma sayfasında güncenlerek sizlerin bilgilerinine sunulacaktır. 

Sizlerden ricam bu konuya gereken hassasiyeti göstererek aynı güne gelebilecek etkinliklerin mecburiyet dışında önüne geçmektir.

Göstereceğiniz hassasiyet için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Abdullah KOCA

Kuzemder Yönetim Kurulu Başkanı 

Haber tarihi: 01 / 08 / 2017
Haber Okunma: 828
Haber Yorumları: 0
Önceki: VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - ŞERAFETTİN KOCA
Sonraki: DÜĞÜN DAVETİ - AYHAN KARAKABAK
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre

Orada bir köy var, uzakta, o köy bizim köyümüzdür. Gezmesek de, tozmasak da,    


 O KÖY BİZİM KÖYÜMÜZDÜR. ( Ahmet Kutsi TECER )

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal