VEFAT - KEMAL YILMAZ Değerli Üyelerimiz Ahmet ve Mehmet YILMAZ ile Müşerref AKMANDOR ve Şerif BAYKAL'ın babal...           • DÜĞÜN DAVETİ - MUSTAFA CEBECİOĞLU Değerli Üyemiz Mustafa CEBECİOĞLU'nun kızı Merve'nin düğün davetiyesini bilgilerini...           • DÜĞÜN DAVETİ - CEMALETTİN ACAR Derneğimiz Üyesi Semiye ACAR ve Cemalettin ACAR'ın oğlu Mustafa'nın düğün davetiyes...           • HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN Hoş geldin on bir ayın sultanı. Bu mübarek ayın bütün milletimiz ve İslam âle...           • 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TBMM in kuruluşunun 98 yılında büyük önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK , silah ...           • MİRAÇ KANDİLİ Değerli Üyelermiz; Miraç kandilinizi kutlar,size, ailenize, Ülkemize ve büt&...           • DÜĞÜN DAVETİ - FAZLI ACAR Değerli Üyelerimiz Ali ve Recep ACAR'ın abisi Fazlı ACAR'ın kızı ESRA ACAR'ın düğün...           • ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİMİZ. Çanakkale Deniz Zaferimizin  103. yılında; Başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak &uu...           • EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER Değerli Üyelerimizden İsmail DANIŞMAN'ın oğlu ORHAN Erzincan'a ,  Ahmet YILMAZ'ın oğlu R...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI- SEYFETTİN KOCA Hakan - Mustafa KOCA , Memnune Duran, Filiz Çıkış'ın babaları, Dilber Koca'nın eşi, Şemsett...           
Hava Durumu

Kim Nerede

Telefon Rehberi

Boluspor

 

Fotoğraf Galerisi
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Haber Arşiv
     
İstatistikler
Toplam: 120991
Aktif: 3
Bugün: 174
Dün: 222
Zaman

2017 TAKVİMİ

Değerli Üyelerimiz ; Web sayfamıza  " 2017 TAKVİMİ " çalışma sayfası ilave edilmiştir. Bunu ilave etmemizdeki amacımız; siz değerli üyelerimizin düğün , sünnet , mevlid nişan ve buna benzer etkinliklerinizden diğer üyelerimizin daha önceden haberdar olarak bu tür günlerin çakışmasını bir nebze olsun önlemek içindir. 

Bunu sağlayabilmek için tarihini daha önceden belirlediğiniz etkinliklerinizi  bana bildirmenizdir. Bildirilen etkinlikler 2017 TAKVİMİ çalışma sayfasında güncenlerek sizlerin bilgilerinine sunulacaktır. 

Sizlerden ricam bu konuya gereken hassasiyeti göstererek aynı güne gelebilecek etkinliklerin mecburiyet dışında önüne geçmektir.

Göstereceğiniz hassasiyet için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Abdullah KOCA

Kuzemder Yönetim Kurulu Başkanı 

Haber tarihi: 01 / 08 / 2017
Haber Okunma: 702
Haber Yorumları: 0
Önceki: VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - ŞERAFETTİN KOCA
Sonraki: DÜĞÜN DAVETİ - AYHAN KARAKABAK
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre

Orada bir köy var, uzakta, o köy bizim köyümüzdür. Gezmesek de, tozmasak da,    


 O KÖY BİZİM KÖYÜMÜZDÜR. ( Ahmet Kutsi TECER )

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal