ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİMİZ. Çanakkale Deniz Zaferimizin  103. yılında; Başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak &uu...           • EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER Değerli Üyelerimizden İsmail DANIŞMAN'ın oğlu ORHAN Erzincan'a ,  Ahmet YILMAZ'ın oğlu R...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI- SEYFETTİN KOCA Hakan - Mustafa KOCA , Memnune Duran, Filiz Çıkış'ın babaları, Dilber Koca'nın eşi, Şemsett...           • 2018 YILI AİDAT LİSTESİ. Değerli Üyelerimiz; 2018 yılı aidat listesi düzenlenmiş ve KUZEMDER Web sitemizde bilg...           • AİDAT ÖDEMELERİ Değerli Üyelerimiz ; 31.12.2017 tarihi itibariyle aidat borcu olan üye listesi aşağıda s...           • DÜĞÜN DAVETİ - BURHAN YERLİKAYA Değerli Üyemiz Burhan YERLİKAYA'nın oğlu Yücel'in düğün davetiyesini bilgileri...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - AYŞE GÜNDÜZ , HACER DANIŞMAN Değerli Üyemiz Nazmi GÜNDÜZ ile Orhan GÜNDÜZ, Nazile  ÖZKAN ve ...           • KURBAN BAYRAMI Değerli Üyelerimiz: Kurban Bayramının size, ailenize, Ülkemize be bütün İslam ...           • DÜĞÜN DAVETİ - FİKRET ÖZCAN Değerli Üyemiz Fikret ÖZCAN'ın kızı Özge'nin düğün davetiyesini bilgileri...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - ŞERAFETTİN KOCA Değerli Üyelerimiz Murat, Bahattin, Mustafa ve Merhum Cemalettin KOCA'nın babası , Merhum Has...           
Hava Durumu

Kim Nerede

Telefon Rehberi

Boluspor

 

Fotoğraf Galerisi
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Haber Arşiv
     
İstatistikler
Toplam: 105559
Aktif: 7
Bugün: 146
Dün: 237
Zaman

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - FAHRETTİN KOCA

Değerli Üyemiz Sedat Koca ile Sinan ve Vedat Koca'nın Babası, Zeliha Karakabak, Sadettin Koca, Ayşe Türkmen'in abisi Selahattin ve Şerafettin Koca'nın yeğeni Abdullah, Bahattin, Murat ve Mustafa Koca'nın abisi Fahrettin KOCA hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Bolu Kültür camisinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası köyümüz mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenleribe başsağlğı dileriz.

Kuzemder Yönetim Kurulu


 

 

 

Haber tarihi: 24 / 04 / 2017
Haber Okunma: 1065
Haber Yorumları: 1
Önceki: DÜĞÜN DAVETİ - RAŞİT KARAKABAK
Sonraki: MİRAÇ KANDİLİ
Bu içeriğe yapılan yorumlar (1 Yorum)


1 - NECDET KOCA 24/04/2017

Değerli Büyüğümüz Fahrettin Abimizin vefat etmesinin derin üzüntüsü içindeyim. Allah rahmet eylesin. Koca ailesinin başısağlosun Allah sabırlar versin.
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre

Orada bir köy var, uzakta, o köy bizim köyümüzdür. Gezmesek de, tozmasak da,    


 O KÖY BİZİM KÖYÜMÜZDÜR. ( Ahmet Kutsi TECER )

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal